Devepoler VD GROUP

Якість без компромісів
Мрієте про сучасне комфортабельне житло в Івано-Франківську? Не знаєте, в яку нерухомість краще інвестувати кошти на довгостроковий період? Забудовник VD GROUP допоможе у вирішенні цих питань!
Будівельна компанія була заснована у 2014 році досвідченими підприємцями та інвесторами, що гарантувало міцний фінансовий фундамент для всіх подальших проектів. У якості головних критеріїв будівництва було обрано високу якість життя та комфорт майбутніх мешканців.

Першим проектом VD Group став восьмиповерховий будинок на розі вулиць Василіянок та Богунської, зведений з дотриманням всіх стандартів та вимог до сучасного житла. Квартири у новобудові мають продумане планування, просторі ліфти та підземний паркінг для авто, що забезпечує комфорт мешканців та їхніх гостей. Всі наступні проекти компанії розробляються у такому ж ключі: з урахуванням сучасних тенденцій та світового досвіду, з впровадженням передових практик та рішень. Саме тому новобудови VD Group будуть багато років залишатися актуальними і ліквідними для їхніх власників.
Головні переваги компанії:
Якість
Використання тільки екологічно чистих будівельних матеріалів.
Професіоналізм
Залучення до усіх робочих процесів від планування до продажу виключно професійних фахівців з багатим практичним досвідом.
Конкурентність
Конкурентні та обґрунтовані ціни на квартири та житлові приміщення.
Контроль
Строгий контроль усіх етапів будівництва та дотримання вимог українського законодавства.
Якщо вам набридли компроміси при виборі житла, звертайтеся до VD GROUP!
Контактний телефон: +38 (095) 350-87-97
Made on
Tilda